Wypożyczalnia samochodów to niezwykle komfortowe rozwiązanie, z którego korzystają nie tylko korporacje, ale też osoby prywatne. Jednak wciąż wiele osób nigdy nie skorzystało z tej możliwości. Jeśli należysz do tego grona i chcesz wynająć samochód osobowy po raz pierwszy, to zapewne masz związku z tym wiele pytań. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, jak brzmią odpowiedzi na 3 najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów.


W jaki sposób mogę wynająć samochód w Uniacar?

Pierwszym krokiem, który musisz zrobić, by rozpocząć proces wynajmu, jest zarejestrowanie się na naszej stronie. W tym celu odwiedź stronę: http://uniacar.eu/moje-konto/ i dokonaj rejestracji, która trwa tylko kilka chwil.
Drugim krokiem jest wybranie odpowiedniego auta. Aby skorzystać z naszej wypożyczalni i zarezerwować interesujący Cię samochód zapraszamy do zakładki „Samochody” – http://uniacar.eu/samochody/ . Dzięki filtrowi, który tam znajduje się, w prosty sposób możesz wybrać nie tylko interesujący Cię model, ale też zaznaczyć: czas wynajmu, zakres cenowy, markę, klasę, dodatki oraz miejsce wynajmu i zwrotu. Warto poświęcić chwilę czasu, by wypełnić ten mini formularz – w ten sposób dowiesz się, jakie propozycje mamy dla Ciebie przygotowane.
Jeśli wybierzesz interesujący Cię model, kliknij w niego nazwę. Znajdziesz się na stronie wybranego modelu, gdzie będziesz mógł przeczytać o samochodzie oraz dokończyć proces rezerwacji. Wystarczy, że wybierzesz datę i godzinę wypożyczenia oraz datę i godzinę zwrotu. Zaznacz także miejsce zwrotu i wypożyczenia, a potem naciśnij „Zarezerwuj teraz”. Poza tym możesz się z nami skontaktować drogą mailową – biuro@ardezja.pl – lub telefoniczną – +48 852 357 987.

Jakie dokumenty są mi potrzebne, by skorzystać z oferty wypożyczalni?

W celu wypożyczenia Ci samochodu będziemy potrzebowali od Ciebie 3 dokumentów: prawa jazdy, dowody osobistego lub paszportu oraz okazania ważnej karty kredytowej (opcja dla osób prywatnych) lub dokumentów firmy (opcja dla przedsiębiorstw).

Ile kosztuje wynajęcie samochodu oraz w jaki sposób naliczana jest stawka?

Nasza wypożyczalnia samochodów w Gliwicach na bieżąco analizuje sytuację na rynku i to właśnie na jej podstawie są wyliczane nasze stawki. Aby zapoznać się z naszą aktualną ofertą i cenami zapraszamy na stronę – http://uniacar.eu/samochody/ – gdzie wszystkie ceny są podane przy marce samochodu. Wszystkie nasze auta wypożyczamy najkrócej na dobę i też w taki sposób jest naliczana stawka, nawet dla Klientów, którzy potrzebują pojazdu jedynie na okres kilku godzin.