Jeszcze kilka lat temu długoterminowy wynajem samochodów osobowych był popularny wśród dużych przedsiębiorstw i korporacji. Teraz ten stan rzeczy zmienił się dzięki ofertom wypożyczalni aut, które dostosowały swoje propozycje do małych i średnich firm. Również Uniacar wychodzi naprzeciw właścicielom firm. Sprawdź, jakie zalety ma wynajem aut osobowych dla przedsiębiorstw.

Idealne samochody na służbowe okazje

Nie tylko w wielkich przedsiębiorstwach lub korporacjach służbowe szkolenia, delegacje lub spotkania są na porządku dziennym. Coraz częściej małe i średnie firmy oddelegowują swoich pracowników do tego typu zadań.  Jednak nie w każdym przedsiębiorstwie jest wystarczająca ilość służbowych samochodów, z których mogliby skorzystać pracownicy. Jakie opcje ma w takiej sytuacji właściciel firmy?  Zamiast kupować nowy pojazd, może po prostu go wypożyczyć. Nasz wypożyczalnia samochodów również wychodzi naprzeciw właścicielom firm, którzy potrzebują auta na krótki lub długoterminowy okres. Oferujemy naszym klientom takie rozwiązania jak: Skoda wynajem, a także wypożyczenie modeli aut innych znanych i cenionych marek.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Opcja wynajem samochodów osobowych dla firm to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Właściciele przedsiębiorstw, dzięki tej możliwości, mogą uniknąć dużego obciążenia finansowego, jakim niewątpliwie jest zakup nowego samochodu, który w wielu przypadkach byłby po prostu nieopłacalny.

Ponadto jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas. W naszej wypożyczalni wynajem auta osobowego jest niezwykle prosty, a formalności są ograniczone do minimum, dzięki czemu sam proces wypożyczenia trwa kilka chwil. Poza tym nasi wykwalifikowani pracownicy w razie jakichkolwiek wątpliwości z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania. W tym celu wystarczy się z nami skontaktować drogą mailową lub telefoniczną.

Sprawdzone rozwiązanie

Kolejną zaletą wynajmu aut osobowych dla firm jest gwarancja wysokiej jakości wybranych pojazdów. Nasza flota składa się jedynie z samochodów, które są pod każdym względem sprawne technicznie. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, przywiązujemy ogromną uwagę do przeglądów technicznych, które są regularnie wykonywane. Oprócz tego oferowane przez nas pojazdy mają pełen pakiet ubezpieczeń.