Okres rozpoczęcia wakacji można uznać już za otwarty. Coraz więcej osób nie tylko planuje już urlop, ale też część z nich zaczęła już odpoczywać. Jeśli nie masz pomysłu na wakacje lub marzy Ci się objazdówka po naszym kraju, to koniecznie sprawdź nasz artykuł. Dowiesz się z niego, dlaczego warto postawić na wypożyczalnię samochodów, planując wakacyjny urlop.

Wypożyczalnia samochodów – spędź wakacje pełne przygód

Lato to czas, w którym większość z nas udaje się na zasłużony wypoczynek. Niezależnie od tego, czy chcesz wyruszyć w podróż z przyjaciółmi,  udać się w samotną wyprawę czy spędzić czas ze swoją rodziną, warto zaplanować urlop. Możesz wybrać nasze polskie morze, góry albo jeziora. Możesz też zrobić wycieczkę objazdową po naszym pięknym kraju. Możliwości jest wiele, a przy każdej z nich przyda Ci się dobry środek transportu. Jeśli nie masz auta lub boisz się, że Twój pojazd nie sprawdzi się podczas podróży, pomyśl o wynajmie auta. Nasza wypożyczalnia samochodów dla mieszkańców: Zabrza, Gliwic czy Katowic to idealne rozwiązanie, które rozwiążę Twój problem. A czemu warto postawić na tą opcję? Poniżej przedstawiamy Ci kilka korzyści związanych z wypożyczeniem auta na okres wakacji.

Wakacyjny urlop, a wynajem auta – jakie zalety ma to rozwiązanie?

Zalety wypożyczenia samochodu na wakacyjny urlop:

  • dostosowujesz termin wypożyczenia do swoich wakacyjnych planów
  • wyruszasz w podróż sprawnym i sprawdzonym samochodem
  • komfortowa i przyjemna jazda
  • wybierasz interesują Cię markę i model z naszej bogatej oferty
  • wynajem auta trwa jedynie kilka chwil
  • oszczędność pieniędzy oraz czasu
  • nie jesteś zależny od komunikacji publicznej
  • wygoda podróżowania

Wynajem auta kontra prywatny samochód

Wiele osób myśli, że z oferty wynajmu samochodu na okres wakacji mogą jedynie korzystać osoby, które nie posiadają auta, ale mają prawo jazdy. Nic bardziej mylnego. Propozycje Uniacar są również skierowane do osób, które mają prywatne auta. Dlaczego więc warto wynająć środek transportu z naszej wypożyczalni? Przede wszystkim nasza cała flota ma pełen pakiet ubezpieczeń, gdy najczęściej prywatny pojazd posiada jedynie wymaganą polisę OC. Z tego też powodu w momencie, w którym Twój prywatny pojazd się zepsuje podczas podróży, będziesz miał na głowie wiele formalności oraz kosztów. W przypadku awarii wypożyczalnia samochodów zajmie się Twoim problemem. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale też czas i nadal będziesz mógł cieszyć się urlopem.

Chcesz wynająć samochód? Zgłoś się do nas. Uniacar – wypożyczalnia samochodów – zaprasza osoby z okolic: Zabrza, Gliwic, Katowic czy Tychów.